Blog


Blog

Jak wybrać odpowiedni ekran LED przy transmisji telewizyjnej?

Ekrany LED-owe są coraz częściej i chętniej stosowaną technologią na różnego typu dużych wydarzeniach. Można umieszczać je na różnych wysokościach i łączyć w różne kształty.

Czytaj dalej

Jaki ekran wybrać do prezentacji na konferencji?

Czasy, w których na konferencje czy też szkolenia wynajmowane były rzutniki, powoli odchodzą do lamusa. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne w obszarze obsługi spotkań firmowych oferują ekrany LED, które pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości obrazu.

Czytaj dalej

Wykorzystanie ekranów LED jako nośnika treści reklamowych sponsorów i partnerów owych wydarzeń

Rozwój nowoczesnej technologii sprawił, że reklama wielkoformatowa coraz częściej przyjmuje ciekawe, nowe formy oparte w dużej mierze na zaawansowanej technologii. Właśnie tak dzieje się w przypadku współczesnych telebimów, a dokładniej ekranów reklamowych LED. Dlaczego warto zainwestować w reklamę LED jako sposób na zwiększenie świadomości marki? Gdzie mają zastosowania telebimy LED?

Czytaj dalej

Telebimy jako element scenografii podczas dużych wydarzeń rozrywkowych (koncerty, gale, wydarzenia sportowe)

Telebimy są nośnikiem obrazu stosowanym przy dużych wydarzeniach rozrywkowych i sportowych. Gwarantują widoczności nawet z dalekich odległości.

Czytaj dalej

Gdzie mają zastosowanie ekrany LED?

Wśród wielu kategorii wyświetlaczy niewątpliwy prym wiodą ekrany LED. Wyświetlacze wypełniają nasze życie, mamy je w kieszeniach, domach, widzimy je w sklepach i na ulicach – są dosłownie wszędzie – a pośród nich ekrany diodowe wyróżniają się szczególnymi parametrami. Gdzie je spotkamy? Czym się charakteryzują?

Czytaj dalej

W jaki sposób dobrze dobrać telebim do wydarzenia?

Obecnie na koncertach i meczach prawie zawsze obecne są telebimy. Chociaż akcja rozgrywa się na scenie albo na murawie, to głębsze wejrzenie w nią możliwe jest tylko dzięki ekranom. Takiemu spotęgowaniu doznań i wzmożenia szczegółowości obserwowanych wydarzeń służą telebimy.

Czytaj dalej