W jakich miejscach najlepiej sprawdzają się ekrany LED?


Gdzie mają zastosowanie ekrany LED?

Gdzie mają zastosowanie ekrany LED?

Wśród wielu kategorii wyświetlaczy niewątpliwy prym wiodą ekrany LED. Wyświetlacze wypełniają nasze życie, mamy je w kieszeniach, domach, widzimy je w sklepach i na ulicach – są dosłownie wszędzie – a pośród nich ekrany diodowe wyróżniają się szczególnymi parametrami. Gdzie je spotkamy? Czym się charakteryzują?

Czym są ekrany LED?

Omawiane urządzenia zbudowane są z pojedynczych, drobnych modułów. Dobierając potrzebną ilość elementów do ekrany diodowego można dopasować wielkość ekranu do aktualnego zapotrzebowania. Praktycznie nie ma ograniczeń co do wielkości telebimów, a łączenie dowolnej ilości modułów stwarza wiele możliwości. Ponadto złączenia w ekranach LED są praktycznie niewidoczne, a co za tym idzie, jakość odbioru jest doskonała.

Jeżeli chodzi o jakość doświadczenia, dodajemy, że ekrany LED-owe sprawnie rozpraszają i niwelują promienie słoneczne. Nawet w słoneczny dzień widoczność na ekranie jest bardzo dobra. Dodatkową zaletą ekranów diodowych jest ich odporność na uszkodzenia. W prosty i czytelny sposób można na nich przedstawiać konkretne treści, charakteryzują się prostą obsługą, doskonale przyciągają uwagę odbiorców.

Gdzie sprawdzają się ekrany LED?

Ekrany LED sprawdzają się w wielu miejscach, szeroko wykorzystywane są w marketingu. Czytelność obrazu, dowolna wielkość, łatwość montażu sprawia, że bardzo często wykorzystywane są do akcji reklamowych i informacyjnych. Dzięki zastosowaniu takiego ekranu reklama zostanie przekazana w interesujący sposób dużemu gronu odbiorców. Ekran LED znajdzie więc miejsce w niemal każdego typu obiektach użyteczności publicznej.

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, ekrany LED-owe łatwo można montować w centrach handlowych, galeriach, salach konferencyjnych, czy klubach. Dużą popularnością cieszą się one podczas spotkań firmowych i targów. Niemal na każdym wydarzeniu sportowym, festiwalu czy koncercie widoczne są duże ekrany diodowe. Odpowiedni telebim LED można wynająć w firmie Event Media Show. Ze względu na ich doskonałą rozdzielczość i jasność można je stosować nie tylko wewnątrz budynku, ale i na zewnątrz.