Telebimy jako element scenografii podczas dużych wydarzeń rozrywkowych (koncerty, gale, wydarzenia sportowe)


Telebimy jako element scenografii podczas dużych wydarzeń rozrywkowych (koncerty, gale, wydarzenia sportowe)

Telebimy jako element scenografii podczas dużych wydarzeń rozrywkowych (koncerty, gale, wydarzenia sportowe)

Telebimy są nośnikiem obrazu stosowanym przy dużych wydarzeniach rozrywkowych i sportowych. Gwarantują widoczności nawet z dalekich odległości.

Zastosowanie telebimów

Telebimy LED są doskonałym rozwiązaniem w transmitowaniu wydarzeń zarówno sportowych, jak i rozrywkowych. Dają możliwość oglądania danego wydarzenia z każdego miejsca. Niezależnie, gdzie siedzi widz ma wrażenie, że jest blisko sceny czy boiska. Bardzo ważna kwestia jest dostosowanie telebimu do miejsca, w którym organizowane jest wydarzenie. Na obsłudze spoczywa obowiązek przystosowania sprzętu do warunków imprezy.  Wykorzystywane są zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Główną zaletą telebimów jest ich odporność na warunki atmosferyczne. Organizatorzy eventów to profesjonaliści w tej dziedzinie dostosują sprzęt odpowiedni do wydarzenia. Każda impreza, wyposażona w telebimy jest bardzo dobrze wspominana. Do nich głównie należą festiwale, koncerty, konferencje i imprezy sportowe. Bardzo ważna jest aranżacja dużych ekranów, widzowie, obserwując wydarzenie, dająca wrażenie, że jest się blisko artysty. 

Telebimy jako element scenografii wydarzeń rozrywkowych

Każde duże wydarzenie zarówno rozrywkowe, jak i sportowe musi mieć odpowiednią oprawę. Nie może zabraknąć ekranów LED, które wykorzystywane są jako scenografie wizualne. Niezbędne w przypadku koncertów, festiwali muzycznych czy gali. Służą do przedstawienia tego, co aktualnie dzieje się na scenie oraz jako nośnik reklamy dla sponsorów. Ekrany LED można składać z kilku modułów. Wyświetlany obraz jest bardzo dobrze widoczny zarówno w słońcu, jak i mocnym świetle. Prezentowany na nich obraz jest widoczny z każdego miejsca. Telebimy LED wynajmowane do scenografii najczęściej wykorzystywane są podczas eventów, pokazów mody i wydarzeń kulturalnych. Obsługą multimedialną wydarzeń zajmuje się firma Event Media Show, mająca za sobą wiele świetnie zorganizowanych projektów.