Telebimy jako element scenografii podczas dużych wydarzeń rozrywkowych (koncerty, gale, wydarzenia sportowe)

Telebimy są nośnikiem obrazu stosowanym przy dużych wydarzeniach rozrywkowych i sportowych. Gwarantują widoczności nawet z dalekich odległości.

Zastosowanie telebimów

Telebimy LED są doskonałym rozwiązaniem w transmitowaniu wydarzeń zarówno sportowych, jak i rozrywkowych. Dają możliwość oglądania danego wydarzenia z każdego miejsca. Niezależnie, gdzie siedzi widz ma wrażenie, że jest blisko sceny czy boiska. Bardzo ważna kwestia jest dostosowanie telebimu do miejsca, w którym organizowane jest wydarzenie. Na obsłudze spoczywa obowiązek przystosowania sprzętu do warunków imprezy.  Wykorzystywane są zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Główną zaletą telebimów jest ich odporność na warunki atmosferyczne. Organizatorzy eventów to profesjonaliści w tej dziedzinie dostosują sprzęt odpowiedni do wydarzenia. Każda impreza, wyposażona w telebimy jest bardzo dobrze wspominana. Do nich głównie należą festiwale, koncerty, konferencje i imprezy sportowe. Bardzo ważna jest aranżacja dużych ekranów, widzowie, obserwując wydarzenie, dająca wrażenie, że jest się blisko artysty. 

Telebimy jako element scenografii wydarzeń rozrywkowych

Każde duże wydarzenie zarówno rozrywkowe, jak i sportowe musi mieć odpowiednią oprawę. Nie może zabraknąć ekranów LED, które wykorzystywane są jako scenografie wizualne. Niezbędne w przypadku koncertów, festiwali muzycznych czy gali. Służą do przedstawienia tego, co aktualnie dzieje się na scenie oraz jako nośnik reklamy dla sponsorów. Ekrany LED można składać z kilku modułów. Wyświetlany obraz jest bardzo dobrze widoczny zarówno w słońcu, jak i mocnym świetle. Prezentowany na nich obraz jest widoczny z każdego miejsca. Telebimy LED wynajmowane do scenografii najczęściej wykorzystywane są podczas eventów, pokazów mody i wydarzeń kulturalnych. Obsługą multimedialną wydarzeń zajmuje się firma Event Media Show, mająca za sobą wiele świetnie zorganizowanych projektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *