Zastosowanie ekranów LED - wydarzenia

Stosowanie ekranów LED podczas targów, spotkań firmowych, koncertów jest naturalną praktyką. Umiejętne wykorzystanie ich możliwości oraz odpowiedniego typu ekranu umożliwia wykreowanie wirtualnego widowiska. Najważniejszym wyznacznikiem naszej pracy jest zawsze dokładne ustalenie założeń wydarzenia i dobranie telebimu do możliwości miejsca. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń zarówno w salach o trudnym ustawieniu jak i na otwartym dużym terenie. Najważniejsze cechy ekranów LED to ich rozdzielczość oraz jasność, a wybranie odpowiedniego modelu z nami będzie łatwiejsze. Najważniejsze cechy wydarzeń to:

  • miejsce
  • pora dnia
  • ilość osób
  • treści jakie będą wyświetlane

Dzięki dokładnemu ustaleniu szczegółów wydarzenia dobranie ekranu nie będzie dla nas trudne. Dbamy również o zbilansowanie kosztów.  Nikt nie lubi przepłacać dlatego zaoferujemy to co jest niezbędne aby realizacja była na najwyższym poziomie za rozsądną cenę. 

Jak działamy? Wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły, dopytamy, doradzimy.  


Ekrany LED w biznesie

Podczas gali lub konferencji najlepiej sprawdza się ekran wewnętrzny SMD P5 lub P3. Wiemy jak ważna jest prezentacja przygotowana przez przedstawicieli firmy i widoczność szczegółowych danych. Dobieramy ekran LED nie tylko pod wyświetlaną prezentację, ale również pod salę w której całe wydarzenie będzie miało miejsce. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy przy obsłudze multimedialnej konferencji dobrany ekran będzie właśnie taki, jakie dane wydarzenie potrzebuje. 

40-lecie firmy Cement Ożarów
Gala 40-lecie firmy Apart
40-lecie firmy Cement Ożarów
Konferencja EFL
Gala Talenty Ślęzy Wrocław 2017
Gala Talentów Ślęzy Wrocław 2018

Ekrany LED na koncert

Obsługa multimedialna koncertów jest jednym z najważniejszych filarów naszej firmy. Zrealizowaliśmy trasy m.in Agnieszki Chylińskiej, zespołu Perfect, zespołu Bajm, Lady Pank i wielu, wielu innych. Realizacja podczas koncertów to przede wszystkim perfekcyjne zastosowanie ridera danego artysty. Ważne jest ustawienie ekranów, realizacja kamerowa i wizualna. Ważna jest również umiejętność zastosowania ridera w miejscach o bardzo trudnych warunkach (zbyt mała sala, nierówny teren). Ekrany LED czasami są tylko tłem danego wydarzenia, a czasami najważniejszą jego częścią.  

Polska Noc Kabaretowa 2018
Wrzesiński weekend majowy
Orkiestra Złotych Przebojów
Wrzesiński weekend majowy
Festiwal muzyki Disco
Wrzesiński weekend majowy
Koncert Agnieszki Chylińskiej - trasa ForeverChild
Koncert zespołu Perfect
Koncert zespołu Perfect
Euforia Festival
Euforia Festival
Euforia Festival

Ekrany LED - wydarzenia sportowe 

Wydarzenia sportowe to osobna kategoria. Często najważniejszym pytaniem jest: jak wybrać odpowiedni ekran LED przy transmisji telewizyjnej? My wiemy jak to zrobić. Realizowaliśmy m.in Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Bandy sportowe są nośnikiem reklam i najważniejsza jest jakość wyświetlanego obrazu. Na całość tego co widać w transmisji telewizyjnej składa się również umiejętność złożenia band tak, aby tworzyły jednolity obraz. 

Mecz koszykarek Ślęzy Wrocław
Prezentacja trasy Tour de Polgne
Bandy sportowe - Puchar Świata w skokach narciarskich