Pokaz mody - telebim P3

Telebim P3 idealnie sprawdzi się przy prezentacji oferty np. w galerii handlowej. Wysokiej jakości obraz i lekka konstrukcja to jego najważniejsze cechy.

Strefa Kibica - telebim LED P8

IMG_20180624_202825jpg

od 14.06.2018 transmisja meczy na trzech telebimach. Telebimy LED są idealnym narzędziem do prezentacji wydarzeń sportowych. Duży ekran zapewnia widoczność osobą oddalonym o kilka metrów od samego telebimu.

Konferencja firmowa - ekran SMD P3

ekran led na konferencjejpg

70m2 ekranu P3. Ekran P3 cechuje wysoka rozdzielczość, a to z kolei pozwala na prezentację danych o wysokiej szczegółowości. Ustawienie może być dowolne. Jedynym ograniczeniem jest wielkość pomieszczenia. 

 

40-lecie firmy Ożarów - ekran SMD P8

Event Media Showjpg

Koncert zamknięty zespołu Perfect. Event firmowy nie musi być nudny. Sala konferencyjna czy balowa w hotelu nie stanowi przeszkody aby postawić scenę i ekrany LED.

 

Puchar Świata w skokach narciarskich - bandy LED

wynajemekranwled_3jpg

Śnieg, mróz i bardzo nierówna powierzchnia skoczni w Wiśle to wyzwania jakie pokonaliśmy. Realizacja kamerowa, bandy i telebimy LED. Na system band idealny jest ekran RGB, ale my zastosowaliśmy SMD.

 

Uroczysta Gala 40-lecie firmy APART - ekran LED P8

wynajemekranwledkopia_1jpg

Ponad 100m2 ekranu LED rozstawionego w różnych konfiguracjach. Prezentacja materiałów firmowych oraz realizacja kamerowa podczas wystąpień.

Bandy sportowe RGB - mecz Ślęzy Wrocław

bandyledkopiajpg

Transmisja reklam. System band sportowych pozwala na prezentację sponsorów i partnerów klubu sportowego. 

W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu bądź sprawdzenia naszej oferty.