Strefa Kibica - telebim LED P8

od 14.06.2018 transmisja meczy na trzech telebimach. Telebimy LED są idealnym narzędziem do prezentacji wydarzeń sportowych. Duży ekran zapewnia widoczność osobą oddalonym o kilka metrów od samego telebimu. 

 

Konferencja firmowa - ekran SMD P3

70m2 ekranu P3. Ekran P3 cechuje wysoka rozdzielczość, a to z kolei pozwala na prezentację danych o wysokiej szczegółowości. Ustawienie może być dowolne. Jedynym ograniczeniem jest wielkość pomieszczenia. 

 

Koncert Ergo Arena Gdańsk - telebim P8

Koncert w hali zamkniętej. Ponad 110m2 ekranu LED. Ekran dostosowany do wyświetlanych animacji oraz pod realizację kamerową. Ustawienie w pionie daje efekt zwiększenia jego wielkości i bardzo dobrze sprawdza się zarówno podczas wydarzeń plenerowych jak i wewnątrz hali. 

40-lecie firmy Ożarów - ekran SMD P8


Koncert zamknięty zespołu Perfect. Event firmowy nie musi być nudny. Sala konferencyjna czy balowa w hotelu nie stanowi przeszkody aby postawić scenę i ekrany LED.

 

Puchar Świata w skokach narciarskich - bandy LED

Śnieg, mróz i bardzo nierówna powierzchnia skoczni w Wiśle to wyzwania jakie pokonaliśmy. Realizacja kamerowa, bandy i telebimy LED. Na system band idealny jest ekran RGB, ale my zastosowaliśmy SMD.

 

Uroczysta Gala 40-lecie firmy APART - ekran LED P8

Ponad 100m2 ekranu LED rozstawionego w różnych konfiguracjach. Prezentacja materiałów firmowych oraz realizacja kamerowa podczas wystąpień.

 

Bandy sportowe RGB - mecz Ślęzy Wrocław

Transmisja reklam. System band sportowych pozwala na prezentację sponsorów i partnerów klubu sportowego.